Dizi Arşivi

(IMDb: 9.5)
Ona bu zamana kadar yapılmış en iyi dizi diyorlar 9.5 imdb puanı ile yıllardır tahtını koruyor efsane dizilerin en başında gelen Breaking Bad dizisinin tüm bölümlerine sitemizden ulaşabilirsiniz Breaking Bad türkçe dublaj izle ya da Breaking Bad altyazılı orjinal dilinde seçim size kalmış dual yabancı dizi izleme keyfine bizimle varın İki yıllık ömrünüz kaldığını öğrenseniz, ne yapardınız? Sizi bilemeyiz, ama tüm hayatını kurallara göre yaşayan kimya öğretmeni Walter White çok farklı bir yol seçiyor: Hayatının denklemini değiştiriyor. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşüyor... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır..
Yapım Yılı :
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt
Tür : Dram
(IMDb: 9.4)
Band of Brothers - Kardeş takımı dizisi bu zamana kadar yapılmış en kaliteli diziler arasında gösterilen imdb puanı da bu gösteriyor. Band of Brothers dizisinin tüm bölümleri tek parça hd kalitesinde türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz yabancidizitv.com 2. Dünya Savaşı'nı anlatan en başarılı TV dizisi olarak gösterilen Kardeşler Takımı, askerler arasındaki görev duygusu, dostluk, güveni son derece etkileyici sahnelerle sergileyen bir cesaret öyküsü. Band of Brothers / Kardeşler Takımı, tarihçi ve biografçı Stephen Ambrose tarafından yazılan aynı adlı romanından uyarlanan, II. Dünya Savaşı temalı, 10 bölümlük televizyon dizisi serisidir. Ortak yapımcılığını, Akademi Ödüllü Er Ryan'ı Kurtarmak filminde beraber çalışan Steven Spielberg ve Tom Hanks üstlenmiştir. Dizi, II. Dünya Savaşı sırasında Amerikan ordusunun 506. Alay'ın 101. Hava Gücüne bağlı Easy Bölüğü askerlerinin yaşadıkları tecrübeler esas alınarak kurgulanmıştır. Dizi, öncelikle askerlerin temel eğitim aldığı Georgia'daki Toccoa kampından başlamıştır. Devamında ise Normandiya Çıkarması, Operasyon Market Garden ve savaşın sonunda doğru gerçekleşen Bastogne Savaşı ile sona ermiştir. Dizideki olaylar Ambrose'nin Easy Bölüğünden hayatta olanlar ile gerçekleştirdiği bire bir röportajlar ile şekillendirilmiştir. Ayrıca savaş sonrası hayatta kalmayı başaran askerlerin yazdıkları kitaplardan da yararlanılmıştır.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Damian Lewis, Scott Grimes, Dexter Fletcher, Shane Taylor, Rick Warden
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 9.3)
The Wire izle, The Wire dizisin tüm bölümleri tüm sezonları türkçe altyazılı 1080p hd kalitesinde tek parça olarak izleyebilirsiniz yabancidizitv.com Amerika’nın 26. büyük şehri, Maryland eyaletinin ise en büyük şehri Baltimore’un yaşamadan bilemeyeceğiniz hikayesini izlemeye hazırlanın. Çünkü TV’da hikaye anlatıcılığının öncüsü The Wire, hafızalardan kazınması imkansız bir destan yazmaya geliyor.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Dominic West, Lance Reddick, Sonja Sohn, Wood Harris, Wendell Pierce
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 9.3)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Teyonah Parris, Kathryn Hahn, Randall Park
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Komedi, Macera
(IMDb: 9.2)
Rick and Morty izle, Rick and Morty dizisi tüm bölümleri sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz Rick and Morty 1080p hd kalitesinde tek parça olarak elinizin altında Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 9.1)
Efsane ingiliz dizilerin başında gelen Sherlock dizisinin tüm bölümleri sitemizde tek parça 1080p kalitesinse seyredebilirsiniz. Arthur Conan Doyle'un ünlü eserinden uyarlanan yapımda, kahramanlarımız Sherlock Holmes ve Dr. John Watson günümüz Londra'sında sıradışı cinayetleri çözmeye çalışıyorlar. Huysuz Sherlock ile insancıl John, maceradan maceraya atılırken, izleyici kendisini aksiyondan komediye uzanan bir koşuşturmacanın içinde buluyor.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Graves, Mark Gatiss, Una Stubbs
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 9.0)
Bir Başkadır izle, Bir Başkadır dizisi tüm bölümleri 1080p olarak sitemizden tek parça olarak izleyebilirsiniz Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Öykü Karayel,Fatih Artman,Funda Eryiğit
Tür :
(IMDb: 9.0)
Paranormal izle, Paranormal tüm bölümleri 1080p olarak sitemizde iyi seyirler yabancidizitv.com Şüpheci bir hematolog kendini bir dizi açıklanamayan olayın içinde bulmasının ardından istemeyerek de olsa doğaüstü olayları araştırmada bir başvuru noktası hâline gelir. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ahmed Amin, Reem Abdelkader, Samma Ibrahim, Razane Jammal, Aya Samaha
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
(IMDb: 8.9)
Fargo dizisi tüm bölümleri ile sitemizde Fargo 1080p kalitesinde yabancidizitv.com adresinde iyi seyirler Fargo, Noah Hawley tarafından yazılmış ABD yapımı Kara mizah - Suç filmi türü bir dizidir. Dizi aynı ismi taşıyan 1996 yapımı Coen kardeşler tarafından yönetilmiş ve birçok ödül kazanan Fargo den esinlenilmiştir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Chris Rock, Ben Whishaw, Jack Huston, Jason Schwartzman
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 8.9)
The Queen's Gambit izle Netflix imzalı The Queen's Gambit dizisinin tüm bölümleri 1080p tek parça olarak yabancidizitv.com adresinde 1950'lerde Kentucky'deki bir yetimhanede, küçük bir kız müthiş bir satranç yeteneği olduğunu fark eder. Ancak başarı yolculuğunda bağımlılıkla savaşmak zorunda kalır. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Moses Ingram, Bill Camp, Thomas Brodie-Sangster, Harry Melling
Tür : Dram
Filtrele 129 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori